Інформаційні ресурси системи

Правова система «Інфодиск» призначена для забезпечення користувача правовою та консультаційно-довідковою інформацією, яка необхідна у повсякденній діяльності бухгалтера, юриста, керівника.

Для реалізації цього завдання система включає кілька баз даних, які об’єднані загальною функціональною оболонкою, що дозволяє досить просто і швидко знаходити необхідну інформацію і дуже ефективно з нею працювати.

Таким чином, у користувача завжди під рукою «гігантський» запас актуальної інформації правового та консультаційного характеру, в якому містяться відповіді на 90% всіх питань, що можуть виникнути, а функції програмної оболонки дозволяють отримувати до них швидкий доступ. У поєднанні з дуже високою надійністю системи, як програми та її невибагливістю до ресурсів комп’ютера, це забезпечує високу ефективність роботи з інформацією. Дізнайтеся більш детально, чим відрізняється зміст конфігурацій систем Інфодиск прямо зараз!

Інформаційне наповнення систем «ІНФОДИСК» – це єдність основних складових:

  • ВСЕ ЗАКОНОДАВСТВО УКРАЇНИ – доступ до повної та актуальної бази нормативно-правової інформації з ефективними пошуковими та сервісними можливостями.
  • АНАЛІТИКА та КОНСУЛЬТАЦІЇ – робота з потужним банком косультаційно-аналітичних статей, довідників, методичних посібників із розвиненою класифікацією та аналітичними можливостями.
  • НОВИНИ – дайджест, стрічка новин та огляди допоможуть Вам завжди бути в курсі змін у законодавстві і не пропустити головного.

Що входить до складу системи «Інфодиск»

Консультаційно-правова система ІНФОДИСК містить такі основні бази даних та інформаційні банки:

  • «Новини» – огляд новин законодавства з коментарями фахівців та огляд преси, стрічка новин.
  • «Законодавство України» — ПОВНА база законів, кодексів, указів, постанов КМУ інших нормативно-правових актів та документів.
  • «Аналітика та консультації» – статті, консультації, методичні рекомендації та коментарі з питань ведення бухгалтерського обліку, оподаткування та підприємницької діяльності.
  • «Довідники» – довідкова інформація для бухгалтера: норми, інструкції та правила, індекси, мінімуми та ставки, календар бухгалтера для подання звітності, сплати податків та зборів.
  • «Форми та бланки» – всі бланки звітності (фінансової, податкової, статистичної) з посиланнями на інструкції та приклади щодо їх заповнення. Бланки первинних господарських документів, кадрової документації, заяв, форми для реєстрації підприємств та підприємців, для отримання ліцензій тощо.
  • «Договори. Шаблони та приклади» – методичні посібники та короткі інструкції для складання різноманітних цивільних та господарських договорів. Зразки та приклади договорів у готовому для редагування вигляді.

Основні розділи системи «Інфодиск»

«Законодавство» — максимально повна база нормативних актів України (понад 500 000 документів), Закони, Кодекси, укази, постанови КМУ, документи міністерств та відомств (у тому числі ДПСУ та митниці), а також міжнародні та історичні документи. Усі нормативні акти підтримуються в актуальному стані за рахунок регулярного (щоденного) оновлення. Детальніше

«Аналітика та консультації» — консультаційно-довідкова інформація (що здебільшого стосується бухгалтерського та податкового обліку), яка містить відповіді на 80-90% питань, що виникають у процесі господарської та економічної діяльності. База консультацій включає понад 40 000 документів та широко охоплює всі питання бухгалтерського обліку та оподаткування.
«Бланки та форми» містить у актуальному стані бланки звітності (фінансової, податкової, статистичної). Бланки первинних господарських документів, кадрової документації, заяв, форми для реєстрації підприємств та підприємців, для отримання ліцензій тощо.

«Довідники» — довідкова інформація для бухгалтера: норми, інструкції та правила, індекси, мінімуми та ставки, календар бухгалтера для подання звітності, сплати податків та зборів тощо.
«Новини» – огляд новин законодавства з коментарями.

«Спеціальні тематичні ресурси» – спеціальні добірки консультаційних та аналітичних матеріалів з різних тем: «Перевірки. Захист від дій органів контролю», «Відділ кадрів. Довідник кадровика», «Енциклопедія бухгалтерських проводок» та ін.